Company Logo
.

Facebook

Tabuľka

Druzstvo
Body
1
Gabčíkovo
Gabčíkovo 19
2
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava 19
3
Slovan C
Slovan C 17
4
NŠK Nitra
NŠK Nitra 12
5
Potônska Veža
Potônska Veža 10
6
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy 10
7
Caissa BA
Caissa BA 8
8
Šaľa
Šaľa 8
9
NŠA Nitra
NŠA Nitra 6
10
Dubnica B
Dubnica B 5
11
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď 3
12
Slovan B
Slovan B 2
2700chess.com for more details and full list

Staňte sa členom

Baví Vás šach?
Záujemcovia o členstvo v našom šachovom klube sa môžu kontaktovať: t.č: 0905/418 689, e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo osobne každý piatok od 19,00 hod. v Seredi, v Dome kultúry, Školská č. 1 (vchod od tržnice). Radi privítame každého záujemcu. 

Predpoveď počasia

1. liga Západ 2018/2019

Print

1. kolo

27-10-2018 10:00
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy7.0 : 1.0NŠA Nitra
7.0:1.0
NŠA Nitra
NŠA Nitra
27-10-2018 10:00
Šaľa
Šaľa
Šaľa5.0 : 3.0NŠK Nitra
5.0:3.0
NŠK Nitra
NŠK Nitra
27-10-2018 10:00
Gabčíkovo
Gabčíkovo
Gabčíkovo6.0 : 2.0Slovan B
6.0:2.0
Slovan B
Slovan B
27-10-2018 10:00
Potônska Veža
Potônska Veža
Potônska Veža3.0 : 5.0Slovan C
3.0:5.0
Slovan C
Slovan C
27-10-2018 10:00
Dubnica B
Dubnica B
Dubnica B3.5 : 4.5KŠN Bratislava
3.5:4.5
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava
27-10-2018 10:00
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď5.5 : 2.5Caissa BA
5.5:2.5
Caissa BA
Caissa BA

2. kolo

28-10-2018 10:00
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy1.0 : 7.0NŠK Nitra
1.0:7.0
NŠK Nitra
NŠK Nitra
28-10-2018 10:00
Šaľa
Šaľa
Šaľa7.0 : 1.0NŠA Nitra
7.0:1.0
NŠA Nitra
NŠA Nitra
28-10-2018 10:00
Gabčíkovo
Gabčíkovo
Gabčíkovo4.0 : 4.0Slovan C
4.0:4.0
Slovan C
Slovan C
28-10-2018 10:00
Potônska Veža
Potônska Veža
Potônska Veža6.0 : 2.0Slovan B
6.0:2.0
Slovan B
Slovan B
28-10-2018 10:00
Dubnica B
Dubnica B
Dubnica B4.0 : 4.0Caissa BA
4.0:4.0
Caissa BA
Caissa BA
28-10-2018 10:00
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď3.0 : 5.0KŠN Bratislava
3.0:5.0
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava

3. kolo

24-11-2018 10:00
Slovan C
Slovan C
Slovan C4.5 : 3.5Šaľa
4.5:3.5
Šaľa
Šaľa
24-11-2018 10:00
Slovan B
Slovan B
Slovan B3.5 : 4.5Bátorové Kosihy
3.5:4.5
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy
24-11-2018 10:00
Gabčíkovo
Gabčíkovo
Gabčíkovo7.5 : 0.5TŠŠ Sereď
7.5:0.5
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď
24-11-2018 10:00
Potônska Veža
Potônska Veža
Potônska Veža4.0 : 4.0Dubnica B
4.0:4.0
Dubnica B
Dubnica B
24-11-2018 10:00
Caissa BA
Caissa BA
Caissa BA6.0 : 2.0NŠA Nitra
6.0:2.0
NŠA Nitra
NŠA Nitra
24-11-2018 10:00
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava6.0 : 2.0NŠK Nitra
6.0:2.0
NŠK Nitra
NŠK Nitra

4. kolo

25-11-2018 10:00
Slovan C
Slovan C
Slovan C6.5 : 1.5Bátorové Kosihy
6.5:1.5
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy
25-11-2018 10:00
Slovan B
Slovan B
Slovan B4.0 : 4.0Šaľa
4.0:4.0
Šaľa
Šaľa
Strana 1 z 4
Zobraz20