prihlásiť
Company Logo
.

Facebook

Tabuľka

Druzstvo
Body
1
Šaľa
Šaľa 6
2
KŠN Bratislava
KŠN Bratislava 6
3
Gabčíkovo
Gabčíkovo 4
4
Slovan C
Slovan C 4
5
NŠK Nitra
NŠK Nitra 3
6
Potônska Veža
Potônska Veža 3
7
TŠŠ Sereď
TŠŠ Sereď 3
8
Bátorové Kosihy
Bátorové Kosihy 3
9
Dubnica B
Dubnica B 1
10
Caissa BA
Caissa BA 1
11
Slovan B
Slovan B 0
12
NŠA Nitra
NŠA Nitra 0
2700chess.com for more details and full list

Predpoveď počasia

Tirnavia 2011

      V dňoch 29.8-4.9.2011 sa v Trnave konal 13. ročník medzinárodného šachového festivalu za účasti 44 šachistov zo Slovenska, Česka, Ruska a Nemecka. Hralo sa švajčiarskym systémom na 9 kôl s tempom hry 90 min. na partiu a hráča + 30 sekúnd za každý ťah.

      Turnaj vyhral slovenský medzinárodný majster IM Štefan Mazúr z klubu ŠK Zemplín Michalovce s počtom bodov 7. Druhé miesto obsadil Fide majster FM Tamás Petényi zo 6,5 bodmi z klubu ŠK Dunajská Streda. Tretie miesto obsadil medzinárodný majster IM Jurčík Marián zo 6 bodmi z klubu TJ Slávia CAISSA Čadca.

      Jediný seredský zástupca Ladislav Šipkovský skončil na 34. mieste s 3,5 bodmi.Partie Ladislava Šipkovského.

 Konečná tabuľka:

 

Por.

T

Meno

FED

Body

TB1

1

IM

Mazúr Štefan

SVK

7

45

2

FM

Petényi Tamás

SVK

6,5

45

3

IM

Jurčík Marián

SVK

6

49

4

IM

Krejci Jan

CZE

6

48

5

IM

Pacher Milan

SVK

6

46

6

IM

Lanč Alois

SVK

6

45

7

GM

Maník Mikuláš

SVK

6

45

8

IM

Hausner Ivan

CZE

6

41

9

 

Bezúch Martin

SVK

5,5

45

10

IM

Vyskocil Neklan

CZE

5,5

43

11

 

Krejci Jan

CZE

5,5

43

12

IM

Kireev Aleksei

RUS

5,5

43

13

FM

Jurčík Martin

SVK

5,5

42

14

IM

Plischki Sebastian

GER

5,5

41

15

FM

Varga David

SVK

5

44

16

 

Kováč Ľubomír

SVK

5

42

17

GM

Plachetka Ján

SVK

5

40

18

 

Banduka Željko

SVK

5

39

19

IM

Kantorík Marián

SVK

4,5

45

20

IM

Báňas Ján

SVK

4,5

41

21

 

Kleman Miroslav

SVK

4,5

40

22

 

Lipták Dušan

SVK

4,5

39

23

 

Hricák Vasil

SVK

4,5

39

24

 

Brisudová Veronika

SVK

4,5

38

25

 

Holický Miroslav

SVK

4,5

34

26

 

Ležovič Maroš

SVK

4,5

31

27

 

Bukovský Milan

SVK

4

39

28

 

Sklárš Tomáš

SVK

4

38

29

 

Kavoň Rastislav

SVK

4

34

30

 

Puškáš Miroslav

SVK

4

34

31

 

Bango Lukáš

SVK

4

32

32

 

Škápiková Ľubica

SVK

4

32

33

 

Dzurjaninová Hana

SVK

4

31

34

 

Šipkovský Ladislav

SVK

3,5

35

35

 

Horňák Pavol

SVK

3,5

32

36

 

Jablonický Martin

SVK

3,5

32

37

 

Rau Vladimír

SVK

3,5

32

38

 

Puškár Peter

SVK

3,5

31

39

 

Markuliak Mário

SVK

3

32

40

 

Puškár David

SVK

3

31

41

 

Jablonický Boris

SVK

2,5

33

42

 

Sahidi Samir

SVK

2,5

30

43

 

Prikler Bruno

SVK

1,5

37

44

 

Bango Dominik

SVK

1,5

31

  detail turnaja

  partie